Ідеї для зимової Анкари

Закоханик в Анкару не менше, аніж закоханих в Стамбул. Столиця манить можливостями, університетами, хорошими дорожними розв”язками, історично важливими місцями, музеями і т.д. Зима в Анкарі мало чим відрізняється від звичної нам зими в Україні. А для тих, хто засумував з домом тут, в Туреччині, Анкара – змога приглушити ностальгію на деякий час.

Ми підготували для вас кілька ідей для проведення часу взимку в Анкарі.

  1. Soğuksu Milli Parkı – Національний парк Соуксу.  Цей парк під охороною ще з 1959 року і я вляє собою прекрасні краєвиди у відносній близькості від Анкари (80 км).Свіжість лісу та звуки співу птахів – антистрес для сучасного містянина.
  2. Keçiören Teleferik – Канатна дорога Кечіорен. Для того, аби оглянути Анкару з висоти пташиного польоту варто просто скористатися послугами фунікулеру.
  3. Hamam Önü – Район Хамамьону. Якщо ви хочете побачити старі райони Анкари, варто відвідати відреставровані вуличку Hama Önü.
  4. Estergon Kalesi – Замок Естергом. Коли ви залюблені в історію Турччину, в древні легенди та прекрасні краєвиди – взивку навідайтеся в Замок Естергом. Як бонус – прекрасні ресторани турецької кухні.
  5. Mogan Gölü – Озеро Моган.  Чудові озерні краєвиди, єднання з природою, затишні кафе – місце для втечі від шуму міста.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *